www.amapro.cz & Odkazy Internet [Digiální technika]

Otevře webové stránky AmaPro
Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.


Nový projekt AmaPro
www.amapro.cz
Stránky o elektronice, telekomunikacích, digitální technice a programování v C/C++. Obsahuje přes 600 odborných článku výukového a informačního charakteru.
k-prog.wz.cz
Programovací jazyky jsou jazyky sloužící k tvorbě počítačových programů (programování). Programování je proces algoritmizace dané úlohy, tj. vytváření postupu, jenž vede k řešení dané úlohy.
jakpsatweb.cz
Popis tvorby a publikování WWW stránek pro začátečníky i profesionály. Jak psát web, návod na html stránky Jak psát web o tvorbě internetových stránek V sekci Návody: Základní kurz Prvky stránek Tvorba webu Další sekce: HTML CSS ...
interval.cz
Interval.cz - Internetový magazín o webdesignu, vývoji webových aplikací a e-komerci. Vše podstatné o technologiích XHTML, HTML, CSS, DHTML, JavaScript, XML, .NET, ASP, PHP, Java, J2ME, SQL, WAP... Obrovská databáze článků nejen o tvorbě webu, ale i programování. Každý článek obsahuje vždy popis zdrojového kódu a také možnost stáhnout si ukázku.
builder.cz
Online magazín pro programátory a vývojáře z oblasti PHP, ASP, HTML, XML, JavaScriptu, Delphi, C++ Builderu... Diskuzní fóra pro řešení vašich problémů...
programujte.com
Portál Programujte.com je zaměřený na IT technologie - programování, grafika, webdesign, dále na vzdělání, akce, konference, výstavy v České a Slovenské republice, obsahuje rozsáhlý videoarchiv, přednášky ke stažení, zdrojové kódy...
linuxsoft.cz
Portál je v současnosti neziskový a podle obsahu jsou závislé příjmy z reklamy a ostatní příjmy. Nový obsahem pomůžete snížit míru dotací a zároveň si budeme moci dovolit vydávat další články. Taktéž, bude -li se linuxsoftu dařit, jsem ochoten platit za články více než průměrně.
pavel.lasakovi.com
Prezentace jedné bláznivé osoby z Opavska, informace o elektrotechnice, programování (PHP, XHTML, CSS, SEO), projektovému a time managementu, turistice a cestování.
jv-soft.wz.cz
Tipy & Triky Grafika, Sítě, Myš,
java.euweb.cz
Děkuji, že jste se rozhodli navštívit tyto webové stránky věnované programovacímu jazyku Java. Pokud jste úplní začátečníci oceníte sekci základy, ve které je popsána syntaxe jazyka Java. Pokud máte zájem o teorii jazyka Java a zásady správného psaní kódu, podívejte se do sekce teorie. Jestli máte zájem o pokročilejší vlastnosti jazyka Java, navštivte sekci programování. Tento web vznikl jako ročníková práce v xHTML 1.1 a kaskádových stylech pod dohledem Mgr. Pavla Dohnala. Materiál jsem čerpal z knihy Java programujeme profesionálně od Bretta Spella, manuálu k Java 2 SDK 1.42 nebo přímo z webu společnosti Sun Microsystems. Doufám, že se Vám budou tyto stránky líbit a že na nich najdete něco, co Vás bude alespoň trochu zajímat.
jaknaweb.com
Pokud používáte na svých stránkách rámy (frames), asi občas potřebujete změnit obsah 2 či více rámu naráz. Jelikož pomocí HTML to není možné, tak si v dnešním článku ukážeme, jak na to pomocí JavaScriptu.
tvorba-webu.zdarek.com
Amatérská tvorba webu - pravidelně aktualizovaný informační server o tvorbě webových stránek nejen pro amatéry. Návod zdarma na: HTML, CSS, PHP, JavaScript a SEO.
zive.cz
O počítačích a internetu. Jak název napovídá vše o internetu a počítačích. Obsahuje výbornou část o programování
kosek.cz
další výborný web o tvorbě webu. Navíc se tam dovíte i něco o PHP a jiných věcích. Autor stránek vydal již několik knih zabývajících se právě tvorbou webu.
x-kure.wz.cz
Amatérské stránky o programování, především v Assembleru + spousty příkladů a učebnice Assembleru
soom.cz
Všechno kolem internetu, hackování, apod... Také články o programování v Pascalu a C
lodusweb.net
Docela užitečné a zajímavé informace o crackování (takový stručný úvod a návod) samozřejmě čistě pro studijní účely. Taky domovská stránka šikovné utilitky Ultimate Process Manager.
v1.dione.zcu.cz
Podrobný popis programování v Javě Cílem tohoto sborníku je poskytnout celkový přehled o vlastnostech, možnostech a syntaxi jazyka Java. Text předpokládá pouze základní zkušenosti s některým strukturovaným jazykem, jako je například Turbo Pascal nebo C, nevyžaduje znalost objektově orientovaného programování.
viry.cz
Autorem stránek je nenápadný jedinec se jménem Igor Hák (*1981) a přezdívkou Igi, který byl od malička vychováván rodiči pouze a jen v boji s počítačovou havětí.
root.cz
informace nejen ze světa Linuxu.
sallyx.org
Elektronické příručky či informativní články které jsem napsal, odkazy na stránky z internetu, které rozhodně stojí za zhlédnutí, zajímavé a důležité informace především ze světa počítačů, programování a také věci, které se týkaly mého studia. Doporučuji Vám shlédnout stránky o Linuxu, programování v C, nebo třeba PostgreSQL. Kde to šlo, snažil jsem se psát pouze o věcech, které zůstávají v platnosti „na věky“, abych nemusel web moc často aktualizovat. Bohužel, u tématu informační technologie je něco takového zřejmě nemožné. Přesto si troufám tvrdit, že většina obsahu je i dnes velice užitečná a aktuální.
fi.muni.cz/usr/jkucera
Historické návaznosti jazyka C++, zejména jeho vztah k jazyku C. Standardy C a C++. Překladače jazyka C++ pod Unixem a MS-DOS/MS-Windows. Integrované prostředí, ladicí nástroje. Make vs. projekty. Společné a rozdílné prvky jazyků C a C++ (1): datové typy, konstanty, deklarace, výrazy, přiřazovací výrazy a příkazy; základní struktura programu; komentáře; příkazy preprocesoru; relační výrazy a řídicí struktury; vhodný styl psaní programů. Společné a rozdílné prvky jazyků C a C++ (2): textové řetězce ve stylu C a ve stylu C++; pole, ukazatele a odkazy; funkce; hlavní program jakožto funkce volaná shellem. Standardní knihovna jazyka C++, standardní knihovna šablon.
mfc.chytrak.cz
Příklady jsou naprogramovány ve Microsoft Visual C++ 6.0 a je v nich pouze zdrojový kód, ne spustitelný soubor. Neručím na škody způsobené těmito programy!
z-moravec.net
V této části webu bych chtěl zveřejnit některé moje skripty a prográmky. Zatím tu je pouze php, mysql a javascript. Časem bych chtěl přidat i .NET a Javu, kterým se v současnosti převážně věnuji.
tomas-dvorak.cz
apache, assembler, atribut, bakalářská práce, bufferedimage, css, cvičení, databáze, html, ide, idea, img, java, javascript, jsp, linux, metoda, offroad, pda, php, prezentace, proměnná, reflection, smarty, software, textpattern, výstup, windows mobile, xhtml, zču
win32api.euweb.cz
Tyto stránky se zabývají programováním pomocí rozhraní Windows API. Najdete zde programy, které jsem sám vytvořil, odkazy a fórum.
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 

Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro