www.amapro.cz & Odkazy Internet [Digiální technika]

Otevře webové stránky AmaPro
Otevře hlavní stránku společnosti AmaPro
Internetové stránky určené pro studenty středních a vysokých odborných škol.


amapro.cz/odkazy Projekt eliminuje vyhledávání klíčových slov na komerčních stránkách a v e-schopech.


Nový projekt AmaPro
www.amapro.cz
Stránky o elektronice, telekomunikacích, digitální technice a programování v C/C++. Obsahuje přes 600 odborných článku výukového a informačního charakteru.
elektrika.imlok.net
Stránku sem situoval hlavně do praxe a praktických ukázek. Také sem se snažil zde objasnit některé základní pojmy a normy zapojení nejen Elektřiny, ale také se zde chci věnovat TV signálu.
dlabos.wz.cz
Elektronika-teorie, Elektronika-příklady, Telekomunikační zařízení
jirky.webz.cz
Do databáze katalogových listů součástek Tesla přidáno 135 katalogových listů elektronek a do databáze článků přidáno A Radio Konstrukční elektronika č. 4/2010.
edunet.souepl.cz
Následující stránky obsahují některé učební texty. Celý obsah je volně využitelný "tak jak je", s udáním místa původu. Některé soubory jsou z důvodů autorských práv chráněny přístupovým heslem. Tyto soubory jsou určeny pouze pro potřeby výuky na SOU a jejich jiné využití je nepřípustné.
petrfaltus.net
Jmenuji se Petr Faltus. Jsem ročník 1974, štíhlá postava 176cm, nekuřák, svobodný a zatím bezdětný. Narodil jsem se a žiji v Praze. Jsem technický typ, elektro-inženýr a můj obor je mi i koníčkem. Zajímá mě analogová i digitální technika, nízkofrekvenční i vysokofrekvenční, vysílače, přijímače, antény, mikroprocesory, programování, počítače, počítačová komunikace a počítačové sítě.
tc-pipa.wz.cz
Vítejte na mých webových stránkách zaměřených především na elektroniku, vysoké napětí a lasery, ikdyž toho zde moc není. Vše tady vzniká v mém volném čase a zároveň zde zkouším různé způsoby vytváření webových stránek. Už jsou tomu skoro 2 roky, co jsem položil základní kámen těmto stránkám. Říkal jsem si, že by to chtělo změnu. No a jak jste si už asi všimli, je zde trochu pozměněn design, hlavní stránka je vytvořena pomocí CSS. Budu rád, když mi napíšete do návštěvní knihy, co se Vám líbí/nelíbí, případně co Vám tu chybí.
pandatron.cz
Moderní trendy v programovatelné logice, aplikace v automatizační a měřicí technice
fprik.net
Vítejte na mých osobních stránkách. Jmenuji se František Přikryl a stvořil jsem tyto webové stránky s cílem prezentovat zde své koníčky, kterýmiž jsou samozřejmě elektronika a také počítače. To tedy zde najdete a nebojte se, je to jenom trošku textů (tedy zatím), minimální propaganda, žádné skripty, zbytečné a velké obrázky, blyštivá grafika ani klikání pro mý peníze.
Radioamatérská dílna
Radiotechnika je mým hlavním hobby. Stavím různá zařízení, hlavně měřicí přístroje, radiopřijímače a různé dílenské pomůcky, např. všelijaké zkoušeče a regulátory. Zajímám se o dějiny radiotechniky. Sbírám, opravuji a používám staré rozhlasové přijímače, měřicí přístroje a jiné elektronické aparáty.
smety.webz.cz
většina schémat na této stránce je převzato z ostatních webů a jen se chci podělit o zkušenosti z výroby popřípadě o pár vlastních úprav
MATEMATICKO-FYZIKÁLNÍ FAKULTA UNIVERZITY KARLOVY
Tato skripta jsem napsal na základě přednášky, kterou mám již mnoho let pro posluchačky a posluchače, kteří studují učitelství fyziky. Předkládám v nich čtenářkám a čtenářům základy oboru, který dnes determinuje většinu lidské činnosti, základy obvodové (hardwarové) elektroniky.
czechelektro.ic.cz
právě jste se dostali na stránky czelektro.tk, kde najdete elektronická zapojení, návody, hodnotové tabulky a mnoho dalšího. Pokud nenajdete to co potřebujete, neváhejte nám napsat, budeme se snažit udělat vše proto, abychom to napravili.
moryst.sweb.cz
Na těchto stránkách je možno postupně získat informace z Elektroniky, Přenosové techniky a Číslicové techniky.
konstrukt.wz.cz
1.Plošný spoj (DPS) 2.Přenos předlohy na DPS 3.Výroba plošného spoje - vyleptání obrazce 4.Výroba plošného spoje - osazení a zapájení součástek 5.Základní pojmy v elektronice 6.Rezistory, trimry, potenciometry 6.Kondenzátory.
radiohistoria.sk
www.radiohistoria.sk víta každého, kto má záujem o zbieranie a reštaurovanie historických rádií. Mladí zberatelia tu môžu nájsť dávno zabudnuté postupy. Niektoré služby sú len pre registrovaných. (Registrácia)
aradio.cz
Absolutně unikátní soubor 44 ročníků časopisu Amatérské radio (tedy Amatérské RADIO, Amatérské radio pro konstruktéry, Radiový konstruktér)
volta.estranky.cz
O reproduktorech a ozvučnicích, Blikače, svítilny,Houkačky, sirény
katalogy.ic.cz
Tento web vznikl jako reakce na polofunkční stránky io1.freehosting.cz, kde valná většina katalogových listů byla nedostupná, a autor webu je dlouhodobě nedoplňoval. V současné době je dokonce web io1.freehosting.cz i web io.freehosting.cz zrušen.
elektronikacz.borec.cz
Nebudu vám nijak dlouze vyprávět co najdete na těchto stránkách to zjistíte sami. V zapojeních je použito součástek které se běžně dají sehnat Například ve firmách GME WWW.GME.CZ nebo TIPA WWW.TIPA-CZECH.COM Jenom pro začátek musím připomenout že práce se síťovým Napětí může být životu nebezpečná !!!!
elektronik.webz.cz
Vítejte na mých stránkách o elektronice a pokusech s vysokým napětím. Taky tu najdete něco o Linuxu a pár věcí ke stažení. Zajímám se o hardware & software počítače, programování v PHP, assembleru, Delphi, C/C++, bastlení s elektronikou (od různých blikačů až po mikroprocesory) a pokusy s vysokým napětím.
mikoselweb.estranky.cz
Nebudem písať na čom pracujem lebo to aj tak nikdy nesplním:D Proste najlepšie je postaviť niečo čo vás napadne a nie si to plánovať a brať to ako povinnosť.
danyk.wz.cz
Tento web byl založen roku 2002. Založil jsem ho hlavně proto, abych se mohl s ostatními bastliři podělit o své vynálezy a zkušenosti z oblasti elektro. Průběžně sem přidávám další a další návody a schémata, tak jak je tvořím a testuji. Vše na tomto webu jsem sám testoval (něco jsem stavěl pro vlastní potřebu, něco pro známé, něco jsem sestavil jen ze zvědavosti a zase rozebral).
elektrolab.wz.cz
Nízké napětí , Vysoké napětí
bastleni.eu
Bastleni.eu je nyní i na Facebooku! Přidejte se do skupiny ještě dnes! Ve skupině získáte informaci o připravovaných návodech, možnost diskuze s ostatními bastlíři a mnoho dalšího.
pokusy.chytrak.cz
Jmenuji se Silvestr Figalla, pocházím a stále bydlím Bílovci. Je mi cca 21 let. Elektronikou se zabývám od 6 let, kdy mi můj otec poprvé přiložil na uši sluchátka krystalky a mi to připadalo jako zázrak. Úspěšně jsem odmaturoval na Bíloveckém gymnáziu Mikuláše Koperníka. Svou dráhu vzdělávání jsem obohatil nástupem na chemickou fakultu VUT Brno, obor Chemické technologie ochrany životního prostředí.
volny.cz/rayer
Stručně něco o mně: vystudoval jsem SPŠE Ječnou, obor sdělovací technika (na kterou teď rád vzpomínám) a po té ČVUT/FEL - The HELL on Earth, obor elektronika. Dále jsem rok makal jako vývojář embedded HW/SW v CzechLabs s.r.o. Hrabu se v počítačích, zajímá mě 2D/3D grafika a animace, demoscéna, digitální fotografování, střih zvuku a videa, tvorba HTML stránek, programování (PAS/ASM/C/PHP), elektronika (od krystalky přes mikropočítače po vysoké napětí), trochu chemie (zábavní pyrotechnika ;)
elektronika.kvalitne.cz
Toto je stránka věnovaná mým pokusům v elektronice.
elektrodilna.wz.cz
Jmenuji se Pavel je mi 24 let a elektronikou se zabývám asi od 5-ti let. Začalo to klasicky...plochá baterka, žárovičky, pár tranzistorů, sluchátko a už to jelo. K vysokému napětí jsem se dostal asi v 17-ti a svůj první teslák jsem postavil v 18-ti letech.Mezi další mé koníčky patří četba převážně technické literatury,hudba a hraní s mojí kapelou (ke shlédnutí na www.spuntqane.wz.cz)
mylms.ic.cz
Zajímám se mimo programování také o elektroniku (jsem vyučen jako elektrikář), ale bohužel na ní nemám moc čas. Nevýhoda elektroniky proti programování je, že stojí peníze. Za součástky se hold musí platit. U programování se koupí jen určitý program (nebo stáhne třeba free Visual studio) a vytváří se programy, kdežto u elektroniky to jsou samé součástky, tišťáky, výkresy a kdo ví co ještě…
tosi.cz
Nabízím služby z oblasti výpočetní techniky a elektroniky. Preferuji osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nestavím "ty nejlevnější" počítače, takže pokud máte o něco takového zájem můžete si vybrat ze "široké" nabídky nejbližšího hyper-super marketu. U mě si zároveň se zařízením kupujete i plnou technickou podporu a související služby, jako je dovoz na místo, instalace, zprovoznění, zaškolení a záruční i pozáruční servis.
elektroworld.info
Uvítáme Vaši ochotu uveřejnit na hlavní stránce Vaše schema, zajímavý článek nebo dokonce seriál článků. V případě zájmu kontaktujte prosím moderátory (nikoliv administrátory) fóra . Vaše příspěvky upravíme a zveřejníme pod Vaším copyrightem.
elektro.redir.cz
Stránka se zaměřením na stvební návody z elektroniky pro začátečníky i pokročilé bastlíře. Ale i ostaní návštěvníci zde jistě najdou zajímavé návody či rady. Je zde také k nalezení pár rad ohledně PC nebo mobilních telefonů.
belza.cz
Elektronika - zapojení, návody a konstrukce, DIY electronics projects
Otevře stránky Fulltextové vyhledávání na celém serveru
Digitalizované odborné knihy
Velká encyklopedie pojmů a zkratek
Česko - anglicko - německý technický slovník
Klasický katalog firem, služeb a stránek
OnLine překladač  vět a textů (nepoužívá Google)
Stránky pro chvíle oddechu od studia, relaxace
Katalog českých firem dle technologií
Internetový odkazník
 Wikipedie   Seznam stránek   Kapitoly témat   Významné servery   Klíčová slova 

Otevře hlavní stranu společnosti AmaPro